Ako si objednať obraz

01

Návrh

Rozhodli ste sa pre obraz odo mňa?

Skvelé, už teraz sa veľmi teším. V prvom rade mi napíšte svoju predstavu o štýle a rozmere. Pošlite mi fotky interiéru, kam by ste obraz chceli zavesiť. Ak nemáte konkrétnu predstavu nevadí, ja Vám vymyslím niekoľko jedinečných návrhov a spolu návrh obrazu dotiahneme do finálnej podoby.

02

Rozmer a cena

Cenová ponuka

Cenovú ponuku dostanete ešte pred samotným návrhom obrazu, takže budete presne vedieť, koľko Vás finálny obraz bude stáť. Obraz vždy naceňujem v niekoľkých rozmerových variantoch a vy si tak môžte vybrať, ktorý je pre Vás najvhodnejší.

03

Maľovanie

Realizácia

Po schválení návrhu a ceny sa pustím do práce. Proces maľovania trvá spravidla 2-4 týždne, v závislosti od mojej vyťaženosti. Obrazy posielam kuriérskou službou DPD a obraz je doručovaný do jedného pracovného dňa v rámci Slovenska. Dopravu obrazov máte vždy zadarmo.

Balenie a doprava

Z láskou zabalené

Balenie obrazov

Proces tvorby obrazu robím s láskou od jeho návrhu až po balenie. Každý obraz je starostlivo zabalený v jemnom hodvábnou papieri, ktorý ochráni povrch maľby. Následne je obraz obalený niekoľkými vrstvami bublinkovej a strečovej fólie. Nakoniec putuje takto zabalené dielo do kartónového obalu. Súčasťou každého balenia je aj certifikát originality umeleckého diela, darčekový poukaz v hodnote 20% na Váš ďalší nákup a kartička s poďakovaním, pretože Vy si to zaslúžite a obrazy tiež.Jedinečný originál

Certifikát originality

Každý obraz je jedinečný originál tak isto ako jedineční sme my ľudia. Preto k nemu dostane aj Certifikát originality diela s vlastnoručným podpisom autora. Certifikát deklaruje, že dielo, ktoré ste zakúpili je prvá ručne maľovaná, jedinečná a originálna maľba.Možnosti dodania Vášho obrazu

Dodacie podmienky

Váš krásne a bezpečne zabalený obraz zasielame kuriérom cez spoločnosti DHL a DPD, alebo ak sa jedná o nadrozmerný kúsok Vám ho privezieme osobne. Za dopravu Vám neúčtujeme žiaden poplatok.

DHL – Express
Doručovanie objednávok do zahraničia zabezpečujeme kuriérom DHL. S globálnou sieťou vo viac než 220 krajinách a územiach na celom svete je DHL najmedzinárodnejšou spoločnosťou sveta.

DPD – Kuriérska služba
Doručenie kuriérom DPD na Slovensku trvá spravidla jeden deň od odoslania. Kuriér DPD Vám doručí obraz priamo do Vašich rúk na miesto doručenia, ktoré ste si pri objednávke so mnou dohodli. V prípade platby na dobierku zaplatíte dohodnutú sumu pri preberaní obrazu priamo kuriérovi DPD.