Sep 23 2017

Vitajte v mojom farebnom svete

Lucia Slížová kategória Obrazy

,,Keď premýšľam o umení, premýšľam o kráse. Krása je záhadou života. Nie je v očiach, ale v mysli. V našej mysli, v ktorej vzniká predstava dokonalosti.”

Vítam Vás na mojej novej webovej stránke do ktorej sme spolu s manželom vložili celé naše srdcia, pretože všetko čo tu nájdete je vytvorené z lásky. Nájsť tu môžete originálne kúsky umenia ako obrazy, dizajnové vankúšiky, posteľné obliečky a športové oblečenie. Všetky produkty so sebou súvisia, aj keď to tak možno nevyzerá. Každý produkt má svoj vlastný príbeh a ja Vám ich postupne rozpoviem v jednotlivých príspevkoch na blogu.

Celý článok
Mar 19 2017

Ako si vybrať správny obraz

Lucia Slížová kategória Obrazy

Obraz predstavuje doplnok, ktorý sa väčšinou kupuje vtedy, keď máte svoj interiér zariadený. Je to niečo ako dekorácia na záver, ktorá dá miestnosti určitý charakter. Obraz však predstavuje vec, ktorá dramaticky zmení celú miestnosť a preto je dôležité vybrať si ten správny.

Celý článok
Jan 18 2017

Moja najväčšia inšpirácia

Lucia Slížová kategória Obrazy

Nie je to žiadny slávny umelec, ale moja mamina. Práve po nej som zdedila lásku k farbám a tvorivosti. Pamätám si ako som obdivovala jej kresby keď som bola malá. A neskôr keď sa rozhodla maľovať, jej maľby. Náš byt bol ako galéria…

Celý článok