O mne

 • 2009
  Vznik značky Štýlové obrazy

  Darček

  Celý vznik značky spustil darček pre môjho priateľa. Darovala som mu obraz a jeho napadla myšlienka vytvoriť spoločnosť, ktorá by nielen obrazy maľovala, ale vytvárala ich v prvom rade na mieru aby si každý zákazník vybral/vytvoril obraz, ktorý dokonale zapasuje do jeho interiéru

 • 2010
  Prvá webstránka

  Začiatky

  Obrazy sa pomaly šírili medzi priateľov a známych. Postupne prišiel čas na našu prvú webstránku.

 • 2011
  Prvá veľká kampaň

  Prvé úspechy

  Prvá veľká kampaň na populárnom portály Zľavadňa.sk kedy sa nám podarilo predať veľké množstvo obrazov. Všetky obrazy, ktoré som vtedy maľovala boli robené na mieru.

 • 2012
  Vznik Fan page na facebook.com

  Facebook - Štýlové obrazy

  Zo stále narastajúcim záujmom a popularitou o sociálne siete sme založili aj fan page Štýlové obrazy, ktorá je veľmi úspešná a počet fanúšikov neustále pribúda. Spolu s ňou si náš web prešiel svojim prvým redizajnom.

 • 2015
  Rok veľkých zmien

  Vernisáž a dizajnové vankúše

  V tomto roku som opustila vtedajšiu prácu a rozhodla sa venovať obrazom na 100%. V tomto roku som mala aj prvú väčšiu vernisáž kde som predala niekoľko obrazov a získala nové zákazky. vznik prvej dizajnovej kolekcii vankúšov. V tomto roku som si splnila sen o vankúšoch s vlastnými dizajnmi.

 • 2016
  Bonami a ďalší

  Spolupráca

  Na konci roka 2015 som podpísala spoluprácu s populárnou firmou Bonami, kde som mala niekoľko úspešných kampaní, ktoré pokračovali aj počas roka 2016.

 • 2017
  Nové trhy

  Nové možnosti

  Obrazy prekročili hranice Slovenska a v súčastnosti mám spokojných zákazníkov aj v Holandsku, Japonsku, Švajčiarsku, Anglicku, Estónsku, Česku a v Amerike. V tomto roku ma čaká zopár skvelých spoluprác a pribudnú aj nové produkty ako posteľné obliečky či športová kolekcia.

Spoznajte

Našich najväčších zákazníkov

Ďakujem všetkým našim cteným zákazníkom za prejavenú dôveru, a verím že moje obrazy Vám vytvárajú teplo a lásku domova.


Proces maľovania obrazu

Štýlové obrazy